page-018

Partnerské lázně

Provozujeme, respektive spoluprovozujeme dvoje lázně (nestátní zdravotní zařízení) v jižních Čechách:  Lázně Jupiter Bechyně a Lázně Bechyně.

 

Pro všechny seniory ubytované v Akátovém domě a jejich rodinné příslušníky je proto připravena 15% sleva na veškeré pobyty v obou lázních. Pro uplatnění slevy je nutné pobyt objednat prostřednictvím zaměstnanců Akátového domu.

 

 

Lázně Jupiter Bechyně

Jupiter

 

Lázně Jupiter Bechyně Vám nabízí příjemný pobyt rodinného charakteru s vynikající domácí kuchyní. Všechny pokoje prošly v roce 2013 kompletní rekonstrukcí a díky tomu nabízí opravdu komfortní ubytování.

 

Lázně Jupiter jsou vyhledávány klienty především pro skvělý přístup zaměstnanců (zkušenosti klientů viz.)

Hlavním léčebným zdrojem obou lázní je slatinné bahno, které má blahodárné účinky na klouby a páteř.

 

 

Lázně Bechyně

Lázně Bechyně jsou jedny z nejstarších lázní v Čechách, dříve i dnes známé pro svůj vysoký léčebný standard a proklientský přístup.

Bechyně

 

Osvědčené lázeňské procedúry jako např.

bazénslatinné, perličkové a přísadové koupele, slatinné, medové i čokoládové zábaly, podvodní, klasické, relaxační, antistresové i aromatické masáže, masáže lávovými kameny a mořskými lasturami, fyzioterapie, mechanoterapie, elektroléčba,  parafin, suché uhličité koupele, plynové injekce, ruční i přístrojová lymfodrenáž, plavání a léčebný tělocvik v bazénu, skupinový i individuální léčebný tělocvik, aquaaerobik, finská a parní sauna, solárium, nordic walking jsou doprovázeny lázeňskou stravou sestavenou nutričním terapeutem.